Yılların Deneyimi ile

Huzur Taşıyoruz

Menderes Evden Eve Nakliyat

Menderes Evden Eve Nakliyat

Eski adı ile Cumaovası olarak bilinen Menderes’in Roma dönemine uzan bir geçmişi vardır. Yapılan araştırmalara göre, kalıntıların incelenmesinden anlaşıldığına göre ilk toplu hayat Bizanslılara aittir.

Tarihte 14. yüzyıl ortasında memleketini büyüten Orhan Gazi’nin nüfusu İzmir’e kadar yayılmıştır. O yıldan bu yana Menderes bir köy olarak tanınmaya başlamıştır. Yıldırım Beyazıt, 14. yüzyıl sonunda İzmir’i ele geçirmiştir. Kanuni Sultan Süleyman ve ordusu , Rodos fethine çıkarken konaklamak için Menderes’ te kalmıştır. Kararları burada almıştır. Menderes’teKlaros, Kolophon ve Notion antik kentleri bulunmaktadır.

Menderes’in 40 km’ lik sahil şeridinde birbirinden farklı, güzel koy ve turistik tesisleri, turizmin gelişmesini sağlamaktadır. İlçenin yakınında Oğlananası adında bir belde bulunmaktadır. Türkiye'nin Diyarbakır, Tunceli, Bitlis Siirt, Kars, Şırnak, Hakkari gibi illerinden göç almıştır. Bulgaristan göçmeni ailelerde bu bölgede yer almaktadır.

Menderes’in İzmir’e uzaklığı 20 Km dir. İzmir’in güneyinde kalan Menderes, kuzeyinde Buca, Gaziemir, Narlıdere ve Güzelbahçe; doğusunda Torbalı; batısında Seferihisar; güneyinde Selçuk ve Ege Denizi ile çevrilidir.

Menderes’te tarım ve hayvancılık önemli yer tutar. Arpa, buğday, narenciye, tütün, pamuk ve seracılık önemli gelir kaynağıdır. Bölgede son zamanlarda farklı dallarda faaliyet gösteren sanayi kuruluşları kurulmuştur. İzmir’in içme suyu ihtiyacını karşılayan Tahtalı Barajı Menderes sınırları içindedir. çe ekonomisinde tarım ve hayvancılık önemli yer tutar. Arpa, buğday, pamuk, tütün, narenciye ve seracılık önemli gelir kaynağıdır. Son yıllarda çeşitli dallarda faaliyet gösteren sanayi kuruluşları kurulmuştur. İzmir’in içme suyu ihtiyacını karşılayan Tahtalı Barajı ilçe sınırlarındadır.

Menderes evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar profosyonel ve güler yüzlü ekip ve son teknolojik gereçlerle donatılmış teçhizat, evden eve nakliyeye uygun araçlar ve evden eve nakliyat ambalaj malzemeleri ile kaliteli ve en uygun fiyatlarla ev taşınmalarında çözüm ortağıdır.

Firmalar, Menderes'in tüm mahalle ve sokaklarında evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Ayrıca Menderes' den Türkiye’nin il ve semtlerine şehir içi, şehir dışı evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa